Nauczyciele i personel

Rok szkolny 2016 / 2017

 

Dyrekcja szkoły
Pedagodzy szkolni
  • mgr Lucyna Ibrom – dyrektor szkoły
  • mgr Danuta Ficner – zastępca dyrektora
  • mgr Anetta Gawrysiak
  • mgr Justyna Labus
   
Nauczyciele w przedszkolu

 

  • mgr Monika Karkowska-Kościcka
 
Nauczyciele w szkole podstawowej i gimnazjum
 
  • mgr Agnieszka Antosz
  • mgr Dorota Bajak
  • mgr Lidia Baranowska
  • mgr Iwona Bartoniek
  • mgr inż Danuta Borysewicz
  • mgr Ewa Dudczak
  • mgr Małgorzata Dudek
  • mgr Grzegorz Frątczak
  • mgr Katarzyna Ganobis
  • mgr Tomasz Ganobis
  • mgr Joanna Ibrom Miler
  • mgr Ewelina Jagieło
  • mgr Tadeusz Janowicz
  • mgr Iwona Jonderko
  • mgr Adam Jurzysta
  • mgr Magdalena Kasprzak
  • mgr Aleksandra Kawczyńska
  • mgr Ilona Kobus
  • mgr Marzena Kocot
  • mgr Magdalena Kraska
  • mgr Sabina Krawczyk
  • mgr Joanna Kuchcik
  • mgr Agnieszka Kulczyna
  • mgr Adrianna Kuźmińska
  • mgr Beata Liszka
  • mgr Lucyna Łazarska
  • mgr Ewa Łępicka
Fizjoterapeutki
  • Agnieszka Bieniak

  • Magdalena Sobik

 

 

  • mgr Agnieszka Malinowska
  • mgr Magdalena Malok
  • mgr Agnieszka Mika
  • mgr Monika Niesłańczyk
  • mgr Joanna Niewęgłowska
  • mgr Dariusz Panek
  • mgr Martyna Płonowska Troszka
  • mgr Adam Rek
  • mgr Aleksandra Rojek
  • mgr Monika Ryszka
  • mgr Ewa Skupień
  • mgr Elwira Skutek
  • Joanna Sobik
  • mgr Sylwia Strokosz
  • mgr Iwona Świerczyna
  • mgr Aleksandra Szymała
  • mgr Anna Szczęsny
  • mgr Wojciech Wieczorek
  • mgr Zuzanna Zatoń
  • mgr Maria Zientarska
  •  
Pomoc nauczyciela
 
  •         Irena Barteczko
  •         Bożena Bęczek
  •         Ewa Hajduk
  •         Katarzyna Jakubowska
  • mgr Maria Kaczmarczyk
  •         Ewa Kwiecińska
  •  mgr Patrycja Pawtel
  •         Edyta Popek
  •         Anna Rak-Lignarska
  •        Bernadeta Rojek
  •         Henryka Sinkiewicz
  •         Joanna Smolaga
  •         Danuta Zielińska
   
Administracja Obsługa szkoły
  • Maria Jaworska - sekretarz szkoły
  • Janina Kasperek - intendentka
  • Alina Słowiak - starszy referent
  • Marcelina Mitko - pracownik administracyjny
  • Beata Kolenda
  • Grażyna Musiał
  • Damian Paluch
  • Małgorzata Szymura
   
Kuchnia  
  • Katarzyna Słomka
  • Edyta Dorabiała
  •