Sportowe

13/02/2017, Tekst, zdjęcia: Lucyna Łazarska

Kolejny dzień treningowy i kolejne medale MATP naszych uczniów, zapraszamy do relacji z zawodów.

02/12/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasza szkoła współorganizowała kolejny turniej bowlingowy, tym razem w nowej formie. W zawody rozegrano drużynowo. Wśród rybnickich ekip znaleźli sie i nasi uczniowie.

30/11/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Jolanta Bachlaj

Daniel i Kacper rywalizowali podczas XX Śląskiego Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych, zaprszamy do krótkiego podsumowania.

30/11/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

we współorganizowanym przez naszą szkołę XXIV Śląskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Rybniku startowali także nasi uczniowie. Wspolnie z innymi pływakai Klubu PROMYK Rybnik odnieśli sporo sukcesów. Więcej w relacji.

29/11/2016, SZS-P

  Spora ekipa naszych uczniów wzięła udział w XX edycji Olimpiady z Sercem  organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 1 w Rybniku.


31/10/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Po raz kolejny nasi grupa naszych uczniów zaprezentowała się podczas Śląskiego Dnia Trenigowego Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Jastrzębiu Zdroju. Zapraszamy do fotogalerii oraz krótkiej relacji.

31/10/2016, Tekst: KOS PROMYK, zdjęcia: PINK&BOWLING Club Ruda Śl.

Z sukcesami wrócili nasi uczniowie z kolejnego turnieju bowlingowego szczebla regionalnego. Wsród nich debiutanci: Simona oraz Daniel.

30/09/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Promyk, hHalembianka

Po raz pierwszy nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować się w konkurencjach programu MATP Olimpiad Specjalnych w środowisku wodnym! Zapraszamy do relacji z zawodów.

30/09/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: PROMYK Rybnik oraz Tomasz Nessing

Nasi uczniowie  wzięli udział w I Lokalnym Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Żorach zorganizowanym przez miejscowy klub NIEZŁOMNI.

30/09/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Sukcesy naszych uczniów podczas XVI Śląskiego Mityngu Lekkoatletycznego Olimpiad Specjalnych w Raciborzu, zapraszamy do relacji.