Sportowe

30/09/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Promyk, hHalembianka

Po raz pierwszy nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować się w konkurencjach programu MATP Olimpiad Specjalnych w środowisku wodnym! Zapraszamy do relacji z zawodów.

30/09/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: PROMYK Rybnik oraz Tomasz Nessing

Nasi uczniowie  wzięli udział w I Lokalnym Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Żorach zorganizowanym przez miejscowy klub NIEZŁOMNI.

30/09/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Sukcesy naszych uczniów podczas XVI Śląskiego Mityngu Lekkoatletycznego Olimpiad Specjalnych w Raciborzu, zapraszamy do relacji.

06/09/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z udziału naszych uczniów w XIV Regionalnym Spływie Kajakowym Olimpiad Specjalnych rzeką Odrą.

29/06/2016, Tekst "KOS Promyk, zdjęcia: Aneta Stańczak

Kolejne zmagania bowligowe szczebla regionalnego z udziałem naszych uczniów, zapraszamy do relacji.

20/06/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: OSŚ

Gościnnie nasi uczniowie wystartowali w IV Lokalnym Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych w pobliskim Jastrzębiu. Wrócili z medalami!!!

17/06/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Katarzyna Lilla

Adrian, Oskar oraz Patryk wzięli udział w XIX Śląskim Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Łaziskach Górnych.

12/06/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Sabina Krawczyk

Kacper Nidecki, wraz z  biegaczami  Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik, rywalizował podczas XIX Śląskiego Mityngu w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych Tychy 2016.

11/05/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Joanna Ibrom - Miler

Grupa naszych najmłodszych uczniów wzięła udział w kolejnej edycji "GIER I ZABAW PO ŚLĄSKU". Choć  chodziło głównie o wspólną zabawę, I MIEJSCE cieszy ogromnie!

30/04/2016, Tekst: PROMYK Rybnik, zdjęcia: Jolanta bachlaj

Uczniowie naszej szkoły Alan oraz Kacper rywalizowali o medale XIX Śląskiego Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych, zapraszamy do relacji.