Sportowe

28/09/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: KOS Promyk i KOS Halembianka

Grupa naszych uczniów - uczestników programu MATP Olimpiad Specjalnyh zaprezentowała się w konkurencjach w środowisku wodnym podczas regionalnego Dnia Treningowego.

19/09/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Weronika i Kuba wzięli udział w XI Ogólnopolskim Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Sieradz 2017.

11/09/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Ekipa naszych uczniów, przy pomocy opiekunów, pokonała ponad 40km trasę XV Śląskiego Spływu Kajakowego Olimpiad Specjalnych na rzece Odrze.

04/06/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Elwira Skutek

Ekipa naszych uczniów z powodzeniem reprezentowała naszą szkołę podczas "SPOTKANIA ZE SPORTEM" na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z wydarzenia.

01/06/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: A. Jurzysta, KOS HALEMBIANKA

Srebrny medal zdobył nasz uczeń Kacper, wraz z drużyną Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik, podczas piłkarskiego turnieju szczebla regionalnego na "trawie". Kacper piłkę nożną trenuje od niedawna, a w turnieju piłkarskim wziął udział po raz pierwszy!!!

31/05/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: OSP, OSŚ

Ania, Artur oraz Wiktor, wraz z rodzicami, wzięli udział w II Ogólnopolskim Dniu Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych Warszawa 2017.

29/05/2017, Tekst, zdjęcia: Ewelina Jagieło

Ekipa naszych uczniów, tym razem z kl. Va i Vc, po raz kolejny skorzystała z zaproszenia i wzięła udział w Olimpiadzie Radości w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do relacji z jubileuszowej edycji.

23/05/2017, Teskt: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Małgorzata Dudek

Kolejny raz ekipa naszych njmłodszych uczniów skorzystała z zaproszenia i wzięła udział w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu GIER I ZABAW PO ŚLĄSKU, którego organizatorem jest Zespól Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Rybniku - Ochojcu.Drużyna naszych uczniów w rywalizacji zajęła II miejsce:)

22/05/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Elwira Skutek, MOSiR Knurów

Nasi uczniowe zaprezentowali swoje umiejętności pływackie podczas I Lokalnego Mitygu Pływackiego Olimpiad Specjalnych, który zoranizowł KOS PROMYK w  Knurowie. Z zawodów nasi pływacy  wrócili z medalami!

14/05/2017, Tekst, zdjęcia: KOS PROMYK

Nasz gimnazjalista Aleksander Pompa odebrał dyplom gratulacyjny za osiągnięcia sportowe podczas uroczystej Gali.