Sportowe

23/05/2017, Teskt: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Małgorzata Dudek

Kolejny raz ekipa naszych njmłodszych uczniów skorzystała z zaproszenia i wzięła udział w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu GIER I ZABAW PO ŚLĄSKU, którego organizatorem jest Zespól Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Rybniku - Ochojcu.Drużyna naszych uczniów w rywalizacji zajęła II miejsce:)

22/05/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Elwira Skutek, MOSiR Knurów

Nasi uczniowe zaprezentowali swoje umiejętności pływackie podczas I Lokalnego Mitygu Pływackiego Olimpiad Specjalnych, który zoranizowł KOS PROMYK w  Knurowie. Z zawodów nasi pływacy  wrócili z medalami!

14/05/2017, Tekst, zdjęcia: KOS PROMYK

Nasz gimnazjalista Aleksander Pompa odebrał dyplom gratulacyjny za osiągnięcia sportowe podczas uroczystej Gali.

10/05/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Lucyna ŁAzarska

Grupa naszych uczniów wzięła udział w kolejnym - XXIII Śląskim Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych, który tym razem miał miejsce w Łaziskach Górnych. Zapraszamy do relacji i fotogalerii z zawodów.

08/05/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Adam Rek

Nasi uczniowie wywalczyli medale podczas XXI Śląskiego Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych, który miał miejsce w Rudzie Śląskiej.

31/03/2017, Tekst, zdjęcia: KOS Promyk, OSŚ

Olek, Daniel oraz Piotr wzięli udział w kolejnych zawodach pływackich, tym razem byl to IX Wiosenny Śląski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych w Zabrzu.

31/03/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak, Anetta Gawrysiak

Kolejny - XXII Śląski Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych, tym razem w Zabrzu, z udziałem naszych uczniów, zapraszamy do fotorelacji.

28/03/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasi uczniowie zmierzyli się z klubowymi kolegami podzczas VIII Lokalnego Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych Rybnik 2017.

27/03/2017, Tekst: KOS PROMYK, zdjęcia: Elwira Skutek

Nasi uczniowie wzięli udział w Śląskim Turnieju Bocce Olimpiad Specjalnych, zapraszy do relacji z zawodów.

22/03/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasi uczniowie mieli okazję zaprezetować się i walczyć o medale podczas Jubileuszowego XXX Śląskiego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych w Katowicach. Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z zawodów.