Sportowe

16/10/2017, Teskst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: KOS PROMYK

Zapraszamy do relacji z udziału naszych uczniów w V Lokalnym Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Jastrzębiu Zdroju.

13/10/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Tym razem ekipa naszcych uczniów miała okazję rywalizować podczs XVII Śląskiego Mityngu Lekkoatletycznego Olimpiad Specjalnych, który miał miejsce w Raciborzu. Zapraszamy do fotogalerii i tabeli wyników z zawodów.

02/10/2017, Tekst: Magdalena Kraska, zdjęcia: M. Kraska, M. Ryszka

I Mityng Lekkoatletyczny Szkół Specjalnych z udziałem reprezentacji naszej szkoły, zapraszamy do relacji oraz fotogalerii.

28/09/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: KOS Promyk i KOS Halembianka

Grupa naszych uczniów - uczestników programu MATP Olimpiad Specjalnyh zaprezentowała się w konkurencjach w środowisku wodnym podczas regionalnego Dnia Treningowego.

19/09/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Weronika i Kuba wzięli udział w XI Ogólnopolskim Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Sieradz 2017.

11/09/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Ekipa naszych uczniów, przy pomocy opiekunów, pokonała ponad 40km trasę XV Śląskiego Spływu Kajakowego Olimpiad Specjalnych na rzece Odrze.

04/06/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Elwira Skutek

Ekipa naszych uczniów z powodzeniem reprezentowała naszą szkołę podczas "SPOTKANIA ZE SPORTEM" na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z wydarzenia.

01/06/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: A. Jurzysta, KOS HALEMBIANKA

Srebrny medal zdobył nasz uczeń Kacper, wraz z drużyną Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik, podczas piłkarskiego turnieju szczebla regionalnego na "trawie". Kacper piłkę nożną trenuje od niedawna, a w turnieju piłkarskim wziął udział po raz pierwszy!!!

31/05/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: OSP, OSŚ

Ania, Artur oraz Wiktor, wraz z rodzicami, wzięli udział w II Ogólnopolskim Dniu Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych Warszawa 2017.

29/05/2017, Tekst, zdjęcia: Ewelina Jagieło

Ekipa naszych uczniów, tym razem z kl. Va i Vc, po raz kolejny skorzystała z zaproszenia i wzięła udział w Olimpiadzie Radości w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do relacji z jubileuszowej edycji.