Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

31/01/2020, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

   31 styczeń 2020 r. był w naszej szkole dniem pełnym radości, ciepła i wzruszeń... Tego dnia bowiem, obchodziliśmy, niezwykle uroczyście, DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Licznie zabrani na auli, jakże ważni dla naszych przedszkolaków i uczniów, GOŚCIE mieli okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu naszych uczniów - członków Zespołu BAJ, wysłuchać wielu ciepłych słów, życzeń, zarówno z ust uczniów, jak i pani dyrektor Agnieszki Antosz. Nie zabrakło okolicznościowych utworów muzycznych wspartych gestami MAKATON oraz instrumentalnych z akompaniamentem naszych uczniów. Po uroczystości był czas na poczęstunek, rozmowę z wnukami i wręczenie przygotowanych przez dzieci i młodzież upominków.

    Mamy nadzieję, że szanownym gościom występy i wspólne spotkanie na długo zapadnie w ich pamięci:)
DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ!!!