Występy dla gości

31/01/2020, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

    ,,Przyjdźcie, a odnajdziecie, czego pragniecie” - tegoroczne przedstawienie jasełkowe w wykonaniu szkolnego Zespołu Wokalno - Teatralnego BAJ, a także popisy instrumentalne naszych uczniów, mieli dnia 30.01.2020 r. okazję podziwiać zaproszeni GOŚCIE.

     Tradycją już jest, iż wraz z początkiem nowego roku gościmy w naszych progach (w tym roku także w progach sąsiedniej szkoły, która udostępnia nam dużą aulę) gości, wśród których są członkowie Klubu Seniora Dzielnicy Maroko Nowiny, przyjaciele naszej szkoły, czy dyrektorzy i kierownicy zaprzyjaźnionych placówek, instytucji. Wszystko po to, by nasi uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty, uchylić rąbka tego, czego na co dzień uczą się w naszej szkole...:)

    Tegoroczne wspólne spotkanie zaszczycili: członkowie Klubu Seniora dzielnicy Maroko Nowiny, była Dyrektor naszej szkoły pani Lucyna Ibrom wraz z grupą byłych pracowników szkoły oraz dyrektorzy, kierownicy, szefowie zaprzyjaźnionych placówek, instytucji tj.:

ZS-P nr 1 w Rybniku, SOSW w Rybniku, ZS nr 6 w Rybniku, ZS nr 3 w Rybniku, ŚDS w Rybniku, Stowarzyszenie Oligos, Przedszkole nr 39 w Rybniku, CUW, WTZ nr 1 oraz WTZ nr 2 w Rybniku.
 
DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA WIZYTĘ, MAMY NADZIEJĘ, ŻE WYSTĘPY NASZYCH AKTORÓW ZNALAZŁY UZNANIE W OCZACH GOŚCI:))) P.S. Sądząc po burzy oklasków i zakulisowych rozmów przy kawie - BARDZO!!!:)))