II Jesienny Festyn Rodzinny naszej szkoły

28/10/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak,, zdjęcia: M.Kasprzak, T. Ganobis

   Dnia 22 października 2019 r. miał miejsce II Jesienny Festyn Rodzinny, w którym wzięli udział uczniowie oraz przedszkolaki naszej szkoły wraz z Rodzinami!!! Impreza, zorganizowana przez naszą placówkę, odbyła się, podobnie jak w ubiegłym roku, na terenie Ośrodka Hipoterapii w Rybniku - Niedobczycach.

   Niezwykle sprzyjająca tego dnia, piękna jesienna aura pozwoliła na 100% realizację programu imprezy!! Były zatem wspólne zabawy muzyczno - ruchowe, dyskoteka, rozgrywki bocce, studio urody, zabawy ruchowe z łucznictwem i aktywnościami na placu zabaw na czele. Dodatkowo młodsi uczniowie mogli skorzystać z przejażdżek konnych. Zabawom towarzyszyły wszem obecne duże i małe bańki mydlane, wyczarowane przez klownów. Jak na imprezę plenerową przystało nie zabrakło poczęstunku w postaci grilla,pieczonych ziemniaków i chleba ze smalcem:)

    Mamy nadzieję, że uczestnicy, podobnie jak organizatorzy, uważają festy za bardzo udany:))) DZIĘKUJEMY RODZICOM, DZIADKOM, a także RODZEŃSTWU, no i oczywiście naszym UCZNIOM I PRZEDSZKOLAKOM ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!!!

 

Obszerna FOTOGALERIA z imprezy znajduje się TUTAJ.