Dzień Chłopca 2019 SP, RW

28/09/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: M. Płonowska - Troszka, M. Kasprzak

    Dnia 27 września 2019r., z okazji zbliżającego się DNIA CHŁOPCA, w naszej szkole miała miejsce wspólna impreza klas SP oraz zespołów rewalidacyjno - wychowawczych o charakterze sportowo - dyskotekowym.

   Zabawę rozpoczęła mini rywalizacja pomiędzy dwoma drużynami: były humorystyczne zadania ruchowe dla kapitanów (tu świetnie sprawdzili się pan Adam i Darek) oraz wyścigi, w których wzięli udział chłopcy z różnych klas. Tą część zabawy zakończył pokaz taneczno-akrobatyczny w wykonaniu naszych panów;) oraz gromkie "100 lat" dla wszystkich chłopaków, a także słodki poczęstunek! Drugą część imprezy stanowiła zabawa taneczna, przy dźwiękach uwielbianych przez naszych uczniów hitów muzycznych:)
 
W tym miejscu wszystkim CHŁOPCOM w naszej szkole, tym młodszym, ale i też tym trochę starszym;)
życzymy wszystkiego najlepszego, zdrówka, uśmiechu i zyczliwości na każdym kroku!!! 100 LAT!!!