Komers 2019

18/06/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: M. Kasprzak, M. Płonowska - Troszka

 17 czerwca 2019 r.  w naszej szkole odbył się KOMERS, czyli tradycyjna zabawa na zakończenie ostatnich klas. Swoje święto mieli kończący naukę w naszej szkole: Róża, Klaudia, Katarzyna, Dominik oraz gimnazjaliści Bartłomiej, Mateusz, Piotr, a także kończąca gimnazjum Anna. Zabawę taneczną, która z uwagi na świetna pogodę odbyła się na szkolnym tarasie, poprzedziło wspólne spotkanie na projekcjach filmowych. Panowie nadrobili zaległości z okazji Dnia Kobiet - tu w jednym z filmów wystąpili rewelacyjnie nasi absolwenci:) Podczas całej imprezy dopisywały świetne humory, uśmiech gościł na twarzach wszystkich uczestników imprezy. Pewnie troszkę bardziej sentymentalnie zrobi się jutro, kiedy to nastąpi rozdanie świadectw, dyplomów, no i pożegnanie podczas oficjalnego zakończenia roku szkolnego....

 

FOTOGALERIA znajduje się TUTAJ