MEDALIŚCI Ogólnopolskich zmagań MATP Olimpiad Specjalnych

14/06/2019, Tekst: M. Kasprzak, zdjęcia: Aleksandra Kawczyńska, Edyta Popek

   W dniach 7-9 czerwca 2019 r. nasz przedszkolak Jakub Andrzejwski Kwade oraz uczeń kl. III SP Alessandro Butaru, wraz z paniami Aleksandrą Kawczyńską i Edytą Popek , wzięli udział w XII Ogólnopolskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Ślesinie Koninie i Licheniu. 

 
   Wraz z innymi uczestnikami Programu MATP reprezentowali Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska - Śląskie, a zarazem nasz Klub PROMYK Rybnik, no i naszą szkołę, na arenie ogólnopolskiej!
    Z zawodów, gdzie wyśmienicie zaprezentowali się w trenowanych konkurencjach Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych wrócili z MEDALAMI, no i wachlarzem nowych przeżyć i emocji, nie tylko sportowych
Zawodom towarzyszyło szereg towarzyszących aktywności muzyczno - krajoznawczo - integracyjnych.
    Nasi zawodnicy byli niezwykle dzielni w swym wysiłku, PANIE także !!! W tym miejscu SERDECZNIE DZIĘKUJEMY im za poświęcony czas i energię!!!
 
GRATULACJE I OGROMNE BRAWA DLA CAŁEJ EKIPY!!!