"Cieszmy się razem" ...

08/02/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Adam Jurzysta

    Dnia 6 lutego 2019 r. ekipa naszych uczniów po raz kolejny skorzystała z zaproszenia Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Rybniku i wzięła udział w Turnieju gier i zabaw ruchowych pod hasłem "CIESZMY SIĘ RAZEM". W formie zabawowej nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje zdobywane podczas lekcji wychowania fizycznego, czy zajęć treningowych umiejętności ruchowych. Tory przeszkód, wyścigi rzędów, zadania zręcznościowe - to wszystko udało się naszym uczniom w 100% !!! Brawo!!!

    W konkurencjach naszym uczniom pomagali panie: Anna Szczęsny, Joanna Kuchcik, Anna Rak - Lignarska , Joanna Smolaga oraz pan Adam Jurzysta, a także starski uczniowie szkoły organizującej turniej:)

  Dziękujemy za wspólną sportową zabawę!!!

  Zapraszamy do mini galerii zdjęciowej.