Medale "rakieciarzy"!!!

06/02/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

    Ekipa naszych uczniów, zawodników KOS PROMYK Rybnik, z powodzeniem rywalizowała o medale IV Śląskiego Mityngu w Biegu na Rakietach Śnieżnych Olimpiad Specjalnych:) Zawody miały miejsce w Ośrodku Jonidło w Wiśle, gdzie równolegle odbywał się XI Śląski Mityng w Biegach Narciarskich Olimpiad Specjalnych.

    Nasi sportowcy dzielnie znieśli trudy "zimowej" rywalizacji w konkurencjach bieg na 50 m oraz na 100 m stając każdorazowo na stopniach podium. Chłopaki z dumą i radością odbierali medale złote, srebrne i brązowe. GRATULUJEMY SERDECZNIE!!! 

   Do zawdów nasi zawodnicy przygotowywali się podczas zajęć treningowych w WIśle oraz podczas zimowych obozów sportowych Olimpiad Specjalnych w Istebnej. W ich wysiłku towarzyszyły im pani Anetta, Ewa, Sylwia (KOS PROMYK Rybnik), Mirka (KOS SZKWAŁ Katowice), Ola oraz Magda.

   Warto dodać, że w organizacji zawodów Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych wsparła po raz kolejny nasza szkoła, z panią Anettą na czele:)
 
WYNIKI NASZYCH BIEGACZY (w odpowiednich grupach sprawnościowych):
 
Marek Kocjan - I miejsce bie na 50 m, II miejsce bieg na 100 m
Piotr Dziedzic - I miejsce bieg na 50 m, III miejsce bieg na 100 m
Daniel Chmielewski - II miejsce bieg na 50 m, II miejsce bieg na 100 m
Dominik Kowalik - III miejsce - bieg na 50 m, I miejsce - bieg na 100 m
Dawid Lewkowicz - III miejsce bieg na 50 m, I miejsce bieg na 100 m

OGROMNE BRAWA RAZ JESZCZE!!!