Wypływane medale!!!

07/12/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

    Dnia 30 listopada 2018 r. na Krytej Pływalni MOSiR-u w Rybniku - Boguszowicach miał miejsce współorganizowany przez naszą szkołę XXVI Śląski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych. W kadrze Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik znalazło się tym razem 6 uczniów. Pod okiem swoich trenerów pani Elwiry Skutek, Mirosława Liszki, Wojciecha Wieczorka, z pomocą pani Agnieszki Bieniak, dali z siebie wszystko!!!

 

WYNIKI NASZYCH UCZNIÓW ( w odpowiednich grupach sprawnościowych): 

 

Patryk Klimek - 15m ze sprzętem - III miejsce

Piotr Ogon - 15m ze sprzetem - II miejsce

Kacper Nidecki - 25m st. dowolnym - IV miejsce

Daniel Chmielewski - 25m st. dowolnym - VI miejsce

Piotr Malinowski - 25m st. dowolnym - IV miejsce

Adrian Stawczyk 15 m ze sprzętem - II miejsce

 

 

OGROMNE BRAWA!!!!!!!

 

FOTOGALERIE Z ZAWODÓW MOŻNA TEŻ ZNALEŹĆ TUTAJ (I cz.) oraz TUTAJ II cz.). ZAPRASZAMY!!!