BOWLINGOWE SUKCESY!!!

17/10/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Sebastian Mandrela

   16 pażniernika 2018 r. nasi uczniowie: Róża Plączkowska ora Marek Kocjan, wraz z ekipą Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik, wzięli udział w XXXIII Śląskim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych Ruda Śląska. Organizatorem turnieju, który miał miejsce w PINK Bowling & Club w Rudzie Śląskiej był miejscowy Klub Olimpiad Specjalnych HALEMBIANKA.

    Dla naszych uczniów turniej był podsumowaniem kolejnego etapu zajęć treningowych, w jakich co tydzień biorą udział doskonaląc technikę bowlingu pod okiem trenerów PROMYKA, a zarazem nauczycieli naszej placówki pań: Elwiry Skutek, Iwony Bartoniek oraz Anetty Gawrysiak wspieranych przez pracowników naszej szkoły.

    W swoich grupach sprawnościowych Marek zajął miejsce VI, natomiast Róża wywalczyła medal BRĄZOWY!!!


OGROMNE BRAWA!!!
 
 Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją