Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie 2018

15/10/2018, Tekst: M. Karkowska - Kościcka, zdjęcia: M. Kasprzak

    DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I ŚWIĘTO NASZYCH NOWOUPIECZONYCH UCZNIÓW,
PREZDSZKOLAKÓW I NIE TYLKO…:)

 

   11 października 2018 r. odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

   Uroczystość była doskonalą okazją, by trzej uczniowie kl.I oraz szóstka naszych przedszkolaków, którzy we wrześniu rozpoczęli naukę w naszej placóce dowiedli swoich  umiejętności i stali się prawowitymi członkami naszej szkoły. Pierwszolkasiści z pomocą koleżanki ze starszej klasy oraz przedszkolaki złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły. Stali się prawdziwymi uczniami ze wszystkimi obowiązkami i przywilejami. Ich życie w szkole zapowiada się śpiewająco:)
   Uroczystości towarzyszyły również życzenia dla naszego grona pracowników w wykonaniu uczniów, kwiaty oraz konkurencje sprawnościowe, w których to konkurowali nasi wspaniali uczniowie z pracownikami naszej szkoły.
Akademię uroczyście otworzył nai uczniowie Piotr i Bartek odśpiewaniem Hymnu Polski. 
 
JESZCZE RAZ WSZYSTKIM NASZYM PRACOWNIKOM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,
A UCZNIOM SAMYCH SUKCESÓW !!!