Gościnnie na MATP w Żorach

30/11/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

  Tym razem Julia Zakrzewska, Weronika Klęczar, Aleksandra Szałyńska, Katarzyna Kroker, Weronika Szfer,  Szymon Depta, Artur Czypiruk oraz Marcin Gwóźdź mieli okazję reprezentować naszą szkołę oraz KOS PROMYK podczas II Lokalnego Dnia Treningowego Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Spejclanych. Na zaproszenie żorskiego Klubu Olimpiad Specjalnych NIEZŁOMNI, dnia 30 listopada 2017 r., wzięliśmy udział w II edycji ich Lokalnego Dnia Treningowego Programu MATP. Podczas prezentowanych przez naszych uczniów konkurencji, jak i w całej imprezie, naszym dzielnym sportowcom towarzyszyli i wpierali ich w ich wysiłku pracownicy naszej szkoły oraz mama jednej z uczestniczek.

GRATULUJEMY CAŁEJ EKIPIE KOLEJNEGO ZDANEGO NA 6 SPORTOWEGO, ale nie tylko, SPRAWDZIANU:)))). 

Organizatorom zaś, dziękujemy za zaproszenie i życzymy kolejnych udanych inicjatyw!