Kochana Mamo

08/06/2017, Tekst: Maryla Zientarska, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

                        Uroczystość z okazji Dnia Matki

   Dzień Matki jest jednym z najpiękniejszych świąt pełnych kwiatów i serdecznych życzeń.  W naszej szkole Dzień Matki odbył się 7 czerwca 2017 r. Mamy naszych uczniów oraz nieliczni Ojcowie, mieli okazje zobaczyć ciekawy program artystyczny, będący wyrazem wdzięczności za miłość i trud wychowania. Pierwszym punktem programu było najnowsze przedstawienie Zespołu BAJ pt: „ Deszczowy poranek”, które zachwyciło i wzruszyło naszych gości. Wystąpiła także „Szkolna orkiestra”, która przygotowała ciekawe aranżacje dwóch utworów. Młodzi muzycy grali na różnych instrumentach perkusyjnych. Występ bardzo się podobał i został nagrodzony gromkimi brawami. Młodzi artyści  przygotowali także wiersze i piosenki dla Mam i Ojców, którzy swoje święto obchodzą niebawem. Do przedstawienia wierszy i piosenek były wykorzystane elementy komunikacji alternatywnej, co umożliwiło wszystkim artystom na pełny udział w programie. Uczniowie Daniel i Piotr odczytali wzruszające życzenia dla mam. Na zakończenie wszyscy uczniowie i nauczyciele zaśpiewali serdecznie „ 100 lat” dla miłych gości.
    Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim nauczycielom, którzy włożyli trud w przygotowanie ciekawego programu artystycznego.
Miłym gościom dziękujemy za przybycie.