Lokalne sukcesy pływackie

22/05/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Elwira Skutek, MOSiR Knurów

     Spora ekipa naszych pływaków miała okazję, wspólnie z zawodnikami Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK, wziąć udział w I Lokalnym Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych Knurów 2017. Organizatorem zawodów był KOS PROMYK oraz nasza szkoła. Współorganizatorami mityngu był Urząd Miasta Knurowa oraz MOSiR Knurów.

     Nasi uczniowie, którzy byli niezwykle "dzielni w swym wysiłku", a niektórzy po raz pierwszy, rywalizowali przy gorącym dopingu dużej grupy naszych uczniów, pracowników oraz pani Dyrektor Lucyny Ibrom.
 
Naszym sportowcom oraz ich trenerom GRATULUJEMY świetnych rezultatów!

Klaudia Szymura: 15m ze sprzętem - III miejsce
Dominik Kowalik:15m ze sprzętem - I miejsce
Patryk Klimek: 15m ze sprzętem - III miejsce
Adrian Stawczyk: 15m ze sprzętem - III miejsce
Daniel Chmielewski: 25m. st. dowolnym - I miejsce, 50m st. dowolnym - III miejsce
Marek Kocjan: IV miejsce
Aleksander Pompa: 25m st. dowolnym - III miejsce
Piotr Dziedzic: 15m ze sprzętem -  II miejsce 
Kacper Nidecki: 25m ze sprzętem - I miejsce
Piotr Malinowski: 25m st. dowolnym - II miejsce, 50m st. dowolnym - IV miejsce

Polecamy VIDEORELACJĘ z zawodów!!!